CarX Drift Racing Online Sistem Gereksinimleri – PC Oyunu

Carx Drift Racing Online Nedir?

CarX Drift Racing Online: Geliştirici CarX Technologies tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir yarış oyunudur, gerçekçi fizik motoru ve etkileyici görselleri ile ünlüdür. Bu oyun, oyunculara gerçekçi bir araba drift deneyimi sunmayı hedefliyor.

CarX Drift Racing Online, kullanıcılara meydan okuma dolu bir deneyim sunar. Oyunda, oyuncular gerçek dünyadaki gibi kontrollerle araçlarını sürerken, drift yeteneklerini test etme fırsatı bulurlar. Oyuncular, yol tutuşunu optimize edebilmek için araçlarına çeşitli özelleştirmeler yapabilirler.

CarX Drift Racing Online, oyuncuların dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla rekabet etme şansı veren çeşitli online oyun modu sunar. Yarışlara katılabilir, liderlik tablolarında yükselmek için diğer oyuncularla mücadele edebilir veya arkadaşlarınızla özel bir yarış düzenleyebilirsiniz.

Carx Drift Racing Online Sistem Gereksinimleri

Carx Drift Racing Online, yüksek tempolu ve heyecan verici bir yarış oyunudur. Bu oyun, oyunculara gerçekçi ve etkileyici drift deneyimi sunarken aynı zamanda online moduyla da diğer oyuncularla rekabet etme imkanı sağlar. Bu yazıda, Carx Drift Racing Online’ın sistem gereksinimlerini ele alacağız.

CarX Drift Racing Online Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 veya daha yeni bir sürümü
  • İşlemci:  Intel Core i5 veya eşdeğeri
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2 GB VRAM (GeForce 950GT / AMD R9 270)
  • Depolama: 6 GB boş alan

Bu sistem gereksinimlerinde  minimum sistem düzeyi oyunu oynayabilmek için yeterli olacaktır.

CarX Drift Racing Online Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 ve Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3-530 (@ 2.93 GHz) ya da AMD Phenom X4 810 (@ 2.60 GHz)
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1050-1060 veya AMD Radeon RX 580
  • Depolama: 6 GB boş alan
Ayrıca aynı kategoride bulunan diğer yazımızı inceleyebilirsiniz.   CS GO Silahı Öne Alma – Kol Uzatma Kodu (BASİT) 2024

Daha iyi bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz, önerilen sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayara sahip olmanız tavsiye edilir.

Ogrenicem.com iyi niyetle hazırlanmış içerik tabanlı bir sosyal ağdır. 2023 yılının Nisan ayında ziyaretçilerine içerik sunmaya başladı. Y ve Z kuşağını ilgilendiren, Türkiye’deki gündeme dair rehber, eğitim, finans, sosyal medya, trend, hayvanlar, fiyatları ve diğer kategorilerdeki doğru bilgiyi sunmayı amaçlar. İnternetin en popüler haberlerini, yükselişte olan içeriklerini, fotoğraflarını ve videolarını Ogrenicem.com içerisinde bulabilirsiniz.

“CarX Drift Racing Online Sistem Gereksinimleri – PC Oyunu” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

wp-puzzle.com logo