CS GO Silahı Öne Alma – Kol Uzatma Kodu (BASİT) 2024

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), heyecan verici birinci şahıs nişancı oyunu olup, silah kullanımı hayati öneme sahiptir. Bu yazımızda silahı öne alma nasıl yapılır? hakkında bilgileri sizler için derledik. Oyuncuların başarısı, silahlarını etkili bir şekilde kullanmaları ve rakiplerini yenmeleriyle doğrudan ilişkilidir. Ancak, silah seçimi kadar önemli olan bir diğer faktör de silahı öne alma yeteneğidir. Bu, oyuncuların oyun içi stratejilerini ve taktiklerini geliştirmelerini gerektirir.

CS GO’da silah öne alma ve silah uzaklaştırma gibi işlemleri gerçekleştirmek için konsolu kullanabiliriz. Ancak, konsolu kullanmadan önce onu etkinleştirmemiz gerekebilir. Bunun için aşağıdaki adımları takip edebiliriz:

 1. Oyun içindeyken “é” tuşuna basarak konsolu açıp açamadığımızı kontrol edelim.
 2. Konsolu açamıyorsak, aşağıdaki adımları izleyerek konsolu etkinleştirelim:
  • Oyun içindeyken ESC tuşuna basarak menüyü açalım.
  • Ayarlar’a tıklayalım.
  • Ardından “Oyun Ayarları”na girelim.
  • Geliştirici Konsol ayarları bölümünden konsolu etkin hale getirelim.

Konsolu etkinleştirdikten sonra, silah öne alma ve silah uzaklaştırma işlemlerini yapmak için aşağıdaki başlıktaki adımları uygulayalın.

CS GO SİLAHI ÖNE ALMA KODU

CS GO’da silahı öne alma işlemini gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Birçok oyuncu, bu işlemi “csgo fov kodu” kullanarak yapmaktadır.

 1. Oyun içindeyken TAB tuşunun üstündeki “é” tuşuna basarak konsol ekranını açın.
 2. Açılan konsola aşağıdaki kodları girerek istediğiniz şekilde silahınızı öne alabilir veya uzaklaştırabilirsiniz
 3. Bu kodları kullanarak, silahın görüntüsünü istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Gördüğünüz sayıları değiştirerek en uygun ayarı bulabilirsiniz.

viewmodel_fov 68
viewmodel_offset_x 2
viewmodel_offset_y 2
viewmodel_offset_z -2

Bu işlemi gerçekleştirerek, CS GO oyununda silahınızı istediğiniz konuma ayarlayabilir ve daha rahat bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Yukarıda verilen kodları kopyalayıp yapıştırarak kullanabilirsiniz.

Ayrıca aynı kategoride bulunan diğer yazımızı inceleyebilirsiniz.   Valorant Crosshair Ayarları Valorant TR Crosshair 2024

CS GO Kol Uzatma Kodu

CS GO Kol Uzatma Kodu
CS GO Kol Uzatma Kodu – Silahı Öne Alma Kodu

CS GO’da kol uzatma işlemini gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Birçok oyuncu, bu işlemi “csgo fov kodu” kullanarak yapmaktadır.

 1. Oyun içindeyken TAB tuşunun üstündeki “é” tuşuna basarak konsol ekranını açın.
 2. Açılan konsola “fov_cs_debug (miktar)” şeklinde kodu girerek kol uzatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Miktar ile kod arasında boşluk olmasına dikkat edin.
  • Miktarı değiştirerek en uygun kol uzatma ve görüş ayarınızı bulabilirsiniz.
  • Örneğin, “fov_cs_debug (120)” şeklinde kod girerek kol uzatma miktarını ayarlayabilirsiniz.
 3. Bu kodu kullanarak, silahın görüntüsünü istediğiniz şekilde ayarlayabilir ve daha rahat bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz.

CS GO Kol Uzatma Kodu ile, istediğiniz kadar silahınızı uzaklaştırabilir ve oyun sırasında daha rahat bir oynanışa kavuşabilirsiniz. Yukarıda verilen kodu kopyalayıp yapıştırarak kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek yazımız; CS GO Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?

Ogrenicem.com iyi niyetle hazırlanmış içerik tabanlı bir sosyal ağdır. 2023 yılının Nisan ayında ziyaretçilerine içerik sunmaya başladı. Y ve Z kuşağını ilgilendiren, Türkiye’deki gündeme dair rehber, eğitim, finans, sosyal medya, trend, hayvanlar, fiyatları ve diğer kategorilerdeki doğru bilgiyi sunmayı amaçlar. İnternetin en popüler haberlerini, yükselişte olan içeriklerini, fotoğraflarını ve videolarını Ogrenicem.com içerisinde bulabilirsiniz.

Yorum yapın

wp-puzzle.com logo

Bu da ilginizi çekebilir