Getir Kurye Nasıl Olunur, Ne Kadar Kazanır? Maaşları Ne Kadar? 2024

Getir Kurye Nasıl Olunur, Ne Kadar Kazanır, Maaşı Ne Kadar? konusu son zamanlarda internette oldukça popüler oldu bu yazımızda size bunlardan bahsedeceğiz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve milyonlarca kişinin hayatını kaybetmesine sebep olan Covid-19 salgını market siparişi sektöründe  önemli bir yeniliğinde ortaya çıkmasına zemin hazırladı. Getir market siparişi platformu sayesinde artık tek tık ile dakikalar içerisinde istediğiniz ürün kapınızda.

Bu noktada özellikle belirtmek isteriz ki Getir market siparişi platformu pandemi döneminde oldukça büyük ilgi odağı oldu. Şimdilerde ise Getir yalnızca market siparişi uygulaması olmakla kalmıyor. Aynı zamanda Getir Yemek, Getir Çarşı, Getirbüyük ve Getirbitaksi gibi hizmetleri sayesinde adeta sektörde rakip tanımamak da kararlı. Yazımızın bu bölümünde Getir Kurye 2023 maaşlarını ele alıp sizler ile paylaşmak isteriz. Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

Getir Kurye Motor Veriyor mu?

Getir Kurye ihtiyacınıza göre yarım gün ya da tam zamanlı olarak size şirketin motorlarını tahsis edebiliyor.

Getir Kurye Maaşları Ne Kadar?

Getir Kurye Maaşları Ne Kadar?
Getir Kurye Maaşları Ne Kadar?

Covid 19 salgını ile birlikte tüm dünyada oldukça fazla tercih edilen Getir market siparişi online platform kuryeleri ile birlikte dünyanın her yerinde müşterilerine ulaşıyor.  Özellikle bu noktada her geçen gün piyasada gelişmekte ve değişmekte olan Getir 2024 yılı kurye maaşını farklı bir ödeme sistemi ile gerçekleştirmekte. Getir Kuryeler maaşlarını saatlik hizmete dayalı olarak almakta.   2023 yılı Getir  Kurye maaşları saatlik ücreti ile  30 TL. Bunun yanı sıra Getir Kuryeler  müşterilerine teslim ettikleri paketlerden paket başına 1.5 TL kazanıyor.  Aynı zamanda kuryeler müşterilerden bahşiş alabilme imkanına sahiptirler.  Saat başı hesaplandığı zaman genellikle Getir Kuryelerin aldığı maaşlar asgari ücrete tekabül etmekte. 2024 yılında Getir Kurye Maaşı ortalama 30.000 – 55.000 arasında değişmekte. Tabi sizin çalışmanıza göre bu değişkenlik gösterebilir.

getir kurye nasıl olunur

Getir Kurye Olmak İçin Gerekli Belge ve Evraklar

Yazımızın bu kısmında getir kurye olmak için gerekli belge ve evrakları sizler için ele almak istedik. Gelin hep birlikte inceleyelim:

  • Ehliyet  belgesi fotokopisi
  • kimlik fotokopisi
  • Sağlık belgesi (E- devlet platformu üzerinden sorgulanabilir)
  • Sabıka kaydı belgesi
  • Fotoğraf ( güncel olması şarttır)
  • İkametgah adresi formu
Ayrıca aynı kategoride bulunan diğer yazımızı inceleyebilirsiniz.   Bekçi Nasıl Olunur, Çalışma Saatleri Nelerdir? 2023

Getir Kurye Başvuru Şartları

Getire ister internet üzerinden online olarak başvuru yapın, isterseniz getir şubelerine gidip insan kaynaklarından başvuru yapın. Gerekli şartları sağlayan herkes Getir Kuryede işe girebilir. Getir Kuryenin en önemli şartlarından birisi motosiklet sürüş kabiliyetinin iyi olması ve minimum A2 ehliyetinizin olması lazım.

Getir Kurye Başvuru

Getir Kuryeye başvurmak için Kariyer.net sitesindeki iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Sizler de Getir Kurye olmak istiyor iseniz yukarıda saymış olduğumuz evrak ve belgeleri mutlaka doğru ve eksiksiz bir şekilde teslim etmelisiniz.

Ogrenicem.com iyi niyetle hazırlanmış içerik tabanlı bir sosyal ağdır. 2023 yılının Nisan ayında ziyaretçilerine içerik sunmaya başladı. Y ve Z kuşağını ilgilendiren, Türkiye’deki gündeme dair rehber, eğitim, finans, sosyal medya, trend, hayvanlar, fiyatları ve diğer kategorilerdeki doğru bilgiyi sunmayı amaçlar. İnternetin en popüler haberlerini, yükselişte olan içeriklerini, fotoğraflarını ve videolarını Ogrenicem.com içerisinde bulabilirsiniz.

Yorum yapın

wp-puzzle.com logo